Oferta dla szkół

Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne na zorganizowane, grupowe seanse przedpołudniowe.
Wszelkie dodatkowe informacje, jak również rezerwacje pod numerem telefonu 600 272 831.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani filmem, którego na poniższej liście nie ma, to prosimy o kontakt z nami w tej sprawie.

Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski

Reżyseria: Kelly Asbury
Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy
Produkcja: USA
Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce.

Kliknij by przeczytać pełny opis

W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę… Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.

Zając Max ratuje wielkanoc

Reżyseria: Garth Jennings
Gatunek: Animacja, Familijny
Produkcja: Niemcy
Samolot Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie, gdzie ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc.

Kliknij by przeczytać pełny opis

Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Hermionę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.

Wiplala

Reżyseria: Tim Oliehoek
Gatunek: Familijny, przygodowy
Produkcja: Holandia
Dziesięciocentymetrowy Wiplala, nie panując nad zdolnościami magicznymi, zmniejsza rodzinę Blomów do swojego rozmiaru.

Kliknij by przeczytać pełny opis

W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.

Za niebieskimi drzwiami

Reżyseria: Mariusz Palej
Gatunek: Dla młodzieży
Produkcja: Polska
Łukasz odkrywa, że niebieskie drzwi w jego pokoju prowadzą do innej rzeczywistości.

Kliknij by przeczytać pełny opis

Film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.